Cert-Centre.
WE SHALL HELP   CERT
YOUR PRODUTS   CENTRE
TO BREAK BORDERS  
& TECH. BARRIERS
  Teknik zorlukları birlikte aşabiliriz!

 Cert–Centre grubu, Ukrayna, Rusya ve Avrupa Birliği ülkelerinde ürünlerin sertifikalanması ve kalite sistemi alanlarında büyük tecrübeye sahip olan profesyonellerin birliğidir .Yeni Avrupa’nın değişik bölgelerindeki pazarlara ürünlerin ihracat edilmesi çok farklı «teknik düzenlemeler» gerektirmektedir. İşbirliğimizin bize kazandırdığı tecrübe ürünlerinizin «teknik sorunlarının çözümüne» büyük bir katkı sağlayacağını düşünmekteyiz.

Yukarıda bahsi geçen «teknik düzenlemeler» terimi Ukrayna, Rusya ve Avrupa Birliği ülkelerine, (söz konusu ülkelerin yürürlükte olan kanunlarına uyarak) ürünlerin ihracatı ve ürünlerin satılmasıyla ilgili her türlü sorunların çözülmesi anlamını içermektedir. Söz konusu ülkelerin konuyla ilgili genel kanunları Web sayfamızda bulunmaktadır. Adı geçen ülkelerde her bir ürün için istenilen uygunluk sertifikası, kulanım ve satış müsaadesi, lisans, bilirkişi kurumlarının raporları ve bunun gibi belgelerin alınması için yapılması gereken işlemlerin açıklaması yer almaktadır. Avrupa Birliği ülkelerinde ürünlerin sertifikalanması, Ukrayna’da ürünlerin sertifikalanması ve Rusya’da ürünlerin sertifikalanması yapılırken müracaat edilecek sertifikalama ve lisanslama sistemleri için bundan sonra «teknik düzenlemeler» terimin yerine çoğu defa «sertifikalama» tabiri kullanılacaktır. 

 İnternet sayfamız; ülkede üretilmiş veya sertifikalama sistemi farklı olan ülkelere ihracat edilen ürünlerin mecbur yada zorunlu olmayan sertifikalama işlemlerine (Avrupa Birliği ülkelerinde ürünlerin sertifikalama işlemleri, Ukrayna’da ürünlerin sertifikalama işlemleri ve Rusya’da ürünlerin sertifikalama işlemleri başta olmak üzere) ihtiyaç duyan geniş insan yığınlarının kullanımına açıktır. Avrupa Birliği ülkelerinde ürünlerin sertifikalanması, Ukrayna’da ürünlerin sertifikalanması ve Rusya’da ürünlerin sertifikalanmasıyla ilgili sorunların çözümüne dair gereken her türlü bilgiyi Web sayfamızda bulabilirsiniz.

İşbu Web sayfası Rusça, İngilizce, Fransızca, almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Çek dili, Çince ve başka dillerde yayın yapmaktadır. 

Web sayfasının ana içeriği aşağıdaki maddelerden oluşmaktadır. 

  1. Avrupa ülkelerinde sertifikalama işlemleri. Eski Sovyet Birliği ilkelerinin üreticileri ve Avrupa Birliğine ürün ithalat edenler için bilgiler (bu bilgiler Rusça olarak yazılmıştır)
  2. Rusya’da sertifikalama işlemleri ve Ukrayna’da sertifikalama işlemleri. Üreticiler ve Rusya ile Ukrayna’ya mal ihracat edenler için bilgiler ( bu bölümde yer alan bilgilerin Rusça ve İngilizce versiyonları bulunmaktadır. Bazı belgeler Rusça – İngilizce olarak yazılmıştır). Sertifikalama kuralları, müsaadelerin alınma prosedürünü açıklayan dokümanlar, yetkili kurumlara başvurulması için gereken müracaat ve bunun gibi belgeler sadece Rusça ve Ukraynaca olarak yer almaktadır. 3.Ürünlerin Rusya, Ukrayna, Avrupa’da uygunluk ve sertifikalama işlemlerine başlarken Müracaat eden kişinin yapması gerekenler ( Müracaat eden kişiler için tavsiyeler)
  3. Hizmetlerimiz.
  4. İrtibat bilgileri.

Ukrayna’da sanayi ürünlerinin sertifikalanması ve Rusya’da sanayi ürünlerinin sertifikalanması alanında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bize başvurduğunuz taktirde bütün sorunlarınız üzerine profesyonel danışmanlık hizmetimizden de yaralanabilirsiniz. Cert–Centre grubunun Rusya ve Ukrayna’da ürünlerin sertifikalanmasına dair gereken işlemlere başlaması için adresimize müracaatını göndermeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra size Vekaletname gönderilebilir ki serili ürünlerin sertifikalama işlemleri yapıldığı sürece ve serili ürünlerle ilgili «teknik sorunlar» çözüldüğü sürece sizin adınıza imza yetkisine sahip olabiliriz (detaylı vekaletname tarafınızdan onay geldiği takdirde gönderilir). 

Avrupa Birliği ülkelerinde de sanayi ürünlerinin sertifikalanması alanında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Cert – Centre grubunun Avrupa Birliği ülkelerinde sanayi ürünlerinin sertifikalanmasına dair gereken işlemlere başlaması için adresimize müracaatını göndermeniz gerekmektedir. 

 Firmamıza bağlı olup Avrupa veya Ukrayna’da bulunan şirketlerle kontrat yada anlaşma imzalayabilirsiniz.Konuyla ilgili işlemler yaklaşık olarak iki aylık bir süre gerektirmektedir.Yapılacak işlemlerin tam ücreti ve süresi isteklerinizin doğrultusunda belirlenmektedir.

Ayrıca, aşağıda söz konusu olan konular üzerine eğitim veren devamlı kurslarımız var ( kurslar gruplar için öngörülen öğrenci sayısına ulaşıldığı zaman açılır) 

  • Avrupa Birliği ülkelerinde ürünlerin sertifikalanması
  • Ukrayna ve Rusya’da ürünlerin sertifikalanması

Web sayfamızla ilgili sorunlarınız meydana geldiğinde menüsüne başvurabilirsiniz. Sorularınızı online üzerinden de gönderebilirsiniz. «Teknik düzenlemeler» ve ürünlerin sertifikalanması konularında kendi isteklerine sahip olan eski Sovyet Birliği ülkelerinin uzmanlarıyla işbirliği kurup Web sayfamızı genişletmeyi planlamaktayız. Dünyanın her hangi bir ülkesinde ve değişik bölgelerinde sertifika işlemleri üzerine çalışan kurumları ve ilgilileri işbirliğine davet etmekteyiz.  

Yapılacak işlemlerin sonuçlarının doğru olduğunu, profesyonelce yapıldığını ve gizli olduğunu onaylamaktayız. 

Sertifikalama alanındaki bütün bilgiler uzmanlar tarafından toplanmış ve sistemli hale getirilmiştir. Tecrübemizin sizi istediğiniz sonuçlara ulaştıracağına ve halen birbirimizi ayıran teknik engelleri ve sınırları aşacağına inanmaktayız. 

Teknik zorlukları birlikte aşabiliriz! 

Cert–Centre grubu